Novosti
Virovitički klinci na pobjedničkom postolju

Dana 21. lipnja 2009. godine u Novom Marofu održano je karting natjecanje pod nazivom 1. nagrada Vima - Samobor '09.u organizaciji karting kluba KK1 iz Zagreba.

Na natjecanju, na kojem je nastupalo 50-tak vozača iz cijele Hrvatske, sudjelovalo je i 9 vozača iz virovitičkog karting kluba COBRA VIROVITICA.

U klasi 1. nastupio je Dorian Vargović koji je imao peti rezultat dana od ukupno sedam vozača.

U klasi 2. sudjelovala su dva „starija" vozača, Corina Lukša i Luka Moslavac, te Mihael Meretaj kome je ovo bila prva ovosezonska utrka. Od ukupno osam vozača, Corina Lukša je osvojila 3. mjesto, Luka Moslavac, 4. mjesto, dok je Mihael Meretaj osvojio 8. mjesto.

U klasi ROTAX MICRO vozači COBRE, Edi Žilić i Željko Romić, osvojili su 2. i 4. mjesto.

Jedini predstavnik COBRE u klasi 7. bio je Siniša Mišić sa osvojenim 8. mjestom u cjelokupnom poretku.

Vozač Igor Vargović nastupio je u klasi 8. te osvojio 8. mjesto.

U klasi 9. su se opet odvijala se neizvjesna borba u kojoj je naš vozač Ivijan Rajnović teškom mukom osvojio visoko 3. mjesto i novo mjesto na postolju.

Nakon odvezenih svih utrka, COBRA VIROVITICA u ukupnom je poretku zauzela visoko 6. od 11. mjesta.

Uz vozače COBRE VIROVITICE na ovom natjecanju po prvi puta kao licencirani suci također su sudjelovali članovi Auto-moto karting kluba COBRA Virovitica koji su zavidnim znanjem i vještinama uspješno odradili ovo natjecanje.